Cristiano Ronaldo regeneruje kolano w komorze hiperbarycznej po kontuzji

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Podziel się
Share on linkedin
Daj znać
Share on skype
Prześlij
Share on telegram
Przekaż
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Komora hiperbaryczna Nowe Technologie

Wiedziałeś, że z komór hiperbarycznych korzystają światowej klasy sportowcy?

Wszystkim doskonale znany Cristiano Ronaldo w finale mistrzostw Europy, gdy jego zespół pokonał Francję 1:0, doznał kontuzję więzadła pobocznego w lewym kolanie. Zawodnik chciał kontynuować udział w meczu, ale ból nie pozwolił mu na grę.

Przerwa w ćwiczenia 31- letniego gracza Realu Madryt, była przewidziana na przynajmniej miesiąc, przez co istniało prawdopodobieństwo, że nie poleci z drużyną na zgrupowanie do Stanów Zjednoczonych i Kanady.

Sportowiec, chcąc jak najszybciej wrócić do zdrowia, tuż po przylocie na Ibizę, gdzie spędzał rodzinne wakacje, znalazł klinikę, w której skorzystał z sesji tlenowych.

„Dzięki medycynie hiperbarycznej stymulowana jest regeneracja tkanek i powrót do zdrowia po urazie, zmniejszając w ten sposób ryzyko przyszłych urazów i pogorszenia stanu fizycznego” – powiedział Marca nienazwany rzecznik kliniki. „To przyspiesza czas regeneracji. Dziś jest to jedna z najskuteczniejszych terapii uzupełniających w leczeniu kontuzji”.

Źródło informacji:

https://eurosport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/cristiano-ronaldo-leczy-kolano-tlenoterapie-hiperbaryczna,661394.html

https://www.espn.com/soccer/cristiano-ronaldo/story/2913125/real-madrids-cristiano-ronaldo-undergoes-hyperbaric-oxygen-therapy-in-bid-to-overcome-injury-report

Już wkrótce...

Nowe artykuły o tlenoterapii i komorach hiperbarycznych. O badaniach w Polsce jak i na świecie. 
Obserwuj i bądź na bieżąco z nowościami ze świata NT

Obserwuj Nas

Najnowsze posty

Podążaj za nami