1.4 ATA

Dla zwierząt

Komora tlenowa hiperbaryczna
HP40

Komora hiperbaryczna dla zwierząt

Jedna z najlepszych komór hiperbarycznych dla zwierząt domowych. Ta twarda komora hiperbaryczna została zaprojektowana z myślą o trwałości, wygodzie i łatwości wchodzenia i wychodzenia Twojego zwierzaka.

Nasza komora HP40 jest z pewnością dopasowana do wszystkich rozmiarów dzięki zaawansowanym funkcjom, które zapewniają maksymalne ciśnienie 1,4 ATA lub 45 KPA. Nasz opatentowany system powietrze/tlen/chłodzenie zapewnia kompleksowe rozwiązanie z myślą o komforcie.

Bezpłatna konsultacja

komora-hiperbaryczna-dla-zwierzat-lodz

Cechy Hiperbarycznej Komory Tlenowej

Ta komora hiperbaryczna jest bardzo wszechstronna i umożliwia korzystanie z jej możliwości przy ciśnieniu do 1,4 ATA. Połączenie naszej komory i specjalnie dobranego sprzętu pozwala oddychać przy poziomie tlenu do 95%.

Nasza twarda komora hiperbaryczna łagodzi szereg negatywów związanych z ich wykorzystaniem w prywatnej praktyce. Nie ma potrzeby kosztownej instalacji, a sama nasza komora jest dość kompaktowa – idealna do gabinetów o małej powierzchni. Komora jest prosta w obsłudze i ma bardzo niskie koszty eksploatacji, a jedynym materiałem eksploatacyjnym jest energia elektryczna.

Optymalna temperatura powietrza. W ograniczonej przestrzeni temperatura szybko rośnie, a leczenie szybko staje się nieprzyjemne dla pacjenta. Włączenie klimatyzatora pozwala na utrzymanie stałej temperatury wewnątrz komory.

Koszty operacyjne
Do obsługi komory hiperbarycznej nie są potrzebne żadne materiały eksploatacyjne, a jedynie energia elektryczna do obsługi sprężarki powietrza, koncentratora tlenu, chłodnicy powietrza (pojedyncza maszyna). Maszyna jest łatwa w serwisowaniu i utrzymaniu. Zalecamy coroczną kalibrację i konserwację zapobiegawczą, aby zapewnić długowieczność i skuteczność komory.

komora hiperbaryczna dla zwierzat lodz 2 - Nowe Technologie
hiperbaria dla zwierzat lodz - Nowe Technologie
komora hiperbaryczna dla zwierzat lodz 4 - Nowe Technologie
komora hiperbaryczna dla zwierzat lodz 3 - Nowe Technologie

KOMORA HIPERBARYCZNA HP40

Waga 58kg albo 245kg

1,3 albo 1,4 ATA

Rozmiar: 110 * 76 * 76 cm lub (43 "długość x 30" średnica)

Przepływ 10 l / min

Materiał: aluminium, akryl

Kompletne wyposarzenie

Przenośny
Bezpieczna obsługa przez jedną osobę
Wysokiej jakości manometr zewnętrzny
Wejście na zatrzask z dużym polem widzenia.
Kontrolowany przez użytkownika zawór nadmiarowy ciśnienia
Generator tlenu wytwarza 96% tlenu
Podwójne zawory uwalniające ciśnienie równoważą ciśnienie na poziomie 1,4 ATA
kapsula dla zwierzat 1 - Nowe Technologie

BEZOLEJOWY KOMPRESOR POWIETRZA

Regulowany system kontroli ciśnienia. Bezolejowa konstrukcja o niskim poziomie hałasu zapewnia wysoki przepływ powietrza na poziomie 120 l. Zapewnia dwukierunkową technologię filtrowania z węglem aktywnym. Skutecznie oczyszcza powietrze i wszystkie zanieczyszczenia kurzu.

Waga 18 kg

Wymiary 36 x 24 x 26 cm

Moc: 660 W
Napięcie: 220 V
Bez oleju
Podwójne filtry wlotowe i wylotowe
Super adsoprcyjne filtry aktywne
Nietoksyczny i ekologiczny
Cichy - 60dB
kompresor cisnienia - Nowe Technologie

KONCENTRATOR TLENU

Zapewnia stabilną czystość tlenu przy 10 l/min. Każda maszyna została poddana ścisłej kontroli

Czystość Tlenu ≥90% +/- 3%

Waga 30 kg

Wymiary 65 x 39 x 36cm

Moc 680W

Wysoka technologia SIT MOLEKULARNYCH PSA
Hałas: 55 dB
Napięcie: 240 V
Moc: 680 W
Nietoksyczny i przyjazny środowisku
Produkcja tlenu w ciągłym przepływie, nie wymaga zbiornika tlenu
Certyfikaty FEATURE, CE, ISO9001, ISO14001, ISO13485
koncentrator tlenu - Nowe Technologie

Nasze systemy były testowane przez wiele lat, działając nieprzerwanie przez ponad 43 000 godzin przy znacznie wyższym ciśnieniu 1,8 ATA bez żadnych usterek. Kiedy poczujesz grubość i wytrzymałość naszych materiałów, będziesz zdumiony wartością, którą otrzymałeś. Worek z rezerwuarem komory hiperbarycznej jest oceniany na 39 lat, jeśli jest używany 1 godzinę dziennie i 5 dni w tygodniu. Nasza produkcja została certyfikowana jako zgodna z ISO9001, ISO14001 i ISO13485.

NT cisnieniomierz - Nowe Technologie

CIŚNIENIOMIERZ WEWNĘTRZNY I ZEWNĘTRZNY

Wewnętrzne i zewnętrzne manometry o wysokiej precyzji, pozwalające na kontrolę zmian ciśnienia w dowolnym momencie. Pozwalają na dokładną obserwację ciśnienia wewnątrz i na zewnątrz komory.

NIEZAWODNY OPATENTOWANY SYSTEM ZAMKA

Dwuwarstwowy zamek błyskawiczny z centralną klapką zapobiegającą przepuszczaniu. Nasz system zamków błyskawicznych zapewnia podwójną ochronę i zmniejsza naprężenia w systemie zamków błyskawicznych, co zapewnia wieloletnie użytkowanie. Dodatkowo, zewnętrzna pokrywa zapinana jest na zamek błyskawiczny w celu dodatkowego wsparcia komory, co zwiększa trwałość naszego systemu.  Używamy pierwszych w branży "wysoce uszczelnionych potrójnie wzmocnionych elementów złącznych". Wykorzystanie silikonu i dwuwarstwowego zamka błyskawicznego pozwala na całkowite uszczelnienie i zapobieganie przepuszczaniu przez wiele lat

zawor cisnienia - Nowe Technologie

AWARYJNY ZAWÓR BEZPIECZEŃSTWA

Opatentowana konstrukcja awaryjnego zaworu nadmiarowego, w przypadku zagrożenia użytkownik może nacisnąć przycisk zwalniający od wewnątrz, aby szybko obniżyć ciśnienie w komorze, a następnie otworzyć suwaki, aby szybko opuścić komorę.

Komora hiperbaryczna NT 1735 Nowe Technologie - Nowe Technologie

Możliwość różnorodnej kolorystyki komory hiperbarycznej. Aktualnie przedstawiamy komorę w kolorze NIEBIESKIM. Samemu możesz zdecydować jaki kolor będzie miała Twoja komora!

Zostaw swój kontakt, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h!

Gwarancja na wszystkie elementy 12 miesięcy!

Niewiarygodna wszechstronność naszego fotela, który jest dołączony do komory, pozwala na regulację od pozycji leżącej płasko do wyprostowanej w drobnych krokach, zapewniając stabilność i równowagę. Krzesło posiada również funkcję regulacji samego zagłówka w górnej części fotela oraz samego oparcia.

Z wewnętrznymi i zewnętrznymi manometrami ustawionymi na bezpieczne ciśnienie 1,3 ATA, można zobaczyć, jakie ciśnienie panuje w komorze.

Bądź ostrożny przy wyborze systemu komory hiperbarycznej. Kiedy rozważasz ten rodzaj zakupu dla swojego zdrowia, chcesz wybrać produkt z firmy, która zapewni Ci najlepszą jakość i obsługę, a także produkt, który zapewni skuteczne użytkowanie przez wiele lat.

Nasz hiperbaryczny system tlenowy oferuje funkcje premium w konkurencyjnych cenach. Standardowo wyposażony jest w osuszacz powietrza zwiększający komfort oraz koncentrator tlenu o wydajności 10 l/min.

Nasze jednostki są wykonane tak, aby wytrzymać 25 lat lub więcej z trwałymi spawanymi szwami, termoplastycznymi poliuretanowymi materiałami klasy medycznej i zastrzeżonym 2-stronnym systemem zamka błyskawicznego oraz zewnętrznym zamkiem błyskawicznym, który sprawia, że nasza jednostka komory hiperbarycznej stoi ponad konkurencją.

Włącz video i zobacz prezentację!

Jak korzystać z komory hiperbarycznej? Zobacz krótki materiał video z prezentacją produktu!

Zdjęcia produktu

Wygląd produktu pasuje do każdego pomieszczenia, zwracając na siebie uwagę wszystkich klientów albo domowników.

Sprawdzony wybór z gwarancją montażu na miejscu!

Wybierz najlepszy model komory hiperbarycznej dla Twojej firmy, gabinetu czy też domu.