1.3 ATA

Do użytku domowego

Komora tlenowa hiperbaryczna
NT 1735

komora NT1735 Nowe technologie komora hiperbaryczna - Nowe Technologie

Komora hiperbaryczna NT1735 do siedzenia/leżenia z unikalną, ukośną konstrukcją komory. Jest doskonałym wyborem dla tych, którzy nie mogą wejść do komory górnym wejściem lub po prostu chcą mieć swobodę przejścia od siedzenia prosto do leżenia w relaksie. Użytkownicy wchodzą od przodu komory, która zasuwa się w kierunku stóp i otwiera się pośrodku, aby umożliwić łatwe wejście. Dzięki 66-calowej długości i 50-calowemu zamkowi błyskawicznemu, osoby wszystkich rozmiarów mogą wygodnie rozprostować nogi w tej komorze. Jest to jedna z naszych najlepszych przenośnych komór hiperbarycznych, która jest w stanie dostarczyć sprężony tlen pod ciśnieniem 1,3 ATA (32 KPA). Ta komora hiperbaryczna oferuje ulepszony generator tlenu 10 LPM wytwarzający tlen o czystości od 95% do 97% dla najskuteczniejszych zabiegów. Nasz system został zbudowany z myślą o wielu funkcjach bezpieczeństwa.

Niesamowita wszechstronność naszego opatentowanego wygodnego fotela, który jest dołączony do naszej komory, umożliwia regulację od leżenia płasko do pozycji pionowej w drobnych krokach, zapewniając stabilność i równowagę, która jest niezwykle skuteczna. Posiada również taką samą regulację przyrostową w górnej części krzesła i w dolnej. Żadna inna komora na rynku nie oferuje tej funkcji.

Bezpłatna konsultacja

Komora-hiperbaryczna-1735---Nowe-technologie-pl

Cechy Hiperbarycznej Komory Tlenowej

Dostarcza 95%+ tlenu pod ciśnieniem przez maskę tlenową lub wąsy tlenowe.

Dostarcza bezpieczne i efektywne sesje tlenowe przy ciśnieniu 1,3 ATA . Wewnętrzny manometr jest wyposażony w taki sposób, aby użytkownik mógł obserwować ciśnienie wewnątrz komory. Wszystkie nasze urządzenia posiadają zarówno wewnętrzny jak i zewnętrzny manometr.

Nasze materiały są certyfikowane jako nietoksyczne, klasy medycznej z ekstra wytrzymałościowym 3 warstwowym 44 oz TPU wcielony z materiału poliestrowego zwanego Dacron (używane przez lata przez NASA w skafandry kosmiczne).

Wyposażony w opatentowany system 2 suwaków z klapą środkową, która zapewnia uszczelnienie i ochronę przed przepuszczaniem oraz zmniejsza obciążenie suwaka.

Wewnętrzna stalowa rama umożliwia wejście do urządzenia bez zapadania się urządzenia na użytkownika i utrzymuje kształt, gdy urządzenie nie jest używane.

Komora typu siedzącego zapewnia dużo miejsca dla wygody i możliwości poruszania się. Zaprojektowana do obsługi 1 osoby.

Nasza unikalna konstrukcja zapobiega gromadzeniu się dwutlenku węgla, a nasz 5-stopniowy system filtrów węglowych skutecznie usuwa zanieczyszczenia aż do poziomu mikronów.

Może być obsługiwany w sposób ciągły i bezpieczny, przy jednoczesnym zmniejszeniu gromadzenia się dwutlenku węgla.

Nowe technologie komora hiperbaryczna niska cena NT 1735 - Nowe Technologie
NT 1735 komora hiperbaryczna nowe technologie - Nowe Technologie

Zawiera zawór awaryjny na komorze, aby przyspieszyć dekompresję w nagłych wypadkach.

Nasze szwy są spawane termicznie - więc absolutnie nie są używane toksyczne kleje.

Przezroczyste okna wziernikowe pozwalają na oświetlenie otoczenia i monitorowanie z wielu punktów widzenia.

Unikalna konstrukcja zaworów bezpieczeństwa zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych pozwala na obniżenie ciśnienia z wewnątrz lub z zewnątrz komory.

Najwyższa jakość jest naszą główną troską z certyfikatami i testami długoterminowymi.

Najlepsze ceny na rynku - Zawiera szkolenia, przewodniki dla użytkowania i wsparcie klienta dla wszelkich pytań podczas zapoznawania się z urządzeniem, jak również bieżące wsparcie.

Zapewnia najlepszą jakość i funkcje w tym przedziale cenowym

KOMORA HIPERBARYCZNA NT1735

Waga 13 kg

1,3 ATA /30 Kilo Pascala

Wymiary 171x110x100 cm

Przepływ 10 l / min

Nietokstyczna/przyjazna dla środowiska
Wysoka wytrzymałość dwustronnego materiału poliestrowego 44 oz klasy medycznej pokrytego uretanem z DAKRONEM
Przenośny/składany
Bezpieczna obsługa przez jedną osobę
NT1735 komora hiperbaryczna najlepsza dobra cena - Nowe Technologie

BEZOLEJOWY KOMPRESOR POWIETRZA

Regulowany system kontroli ciśnienia. Bezolejowa konstrukcja o niskim poziomie hałasu zapewnia wysoki przepływ powietrza na poziomie 120 l. Zapewnia dwukierunkową technologię filtrowania z węglem aktywnym. Skutecznie oczyszcza powietrze i wszystkie zanieczyszczenia kurzu.

Waga 18 kg

Wymiary 36 x 24 x 26 cm

Moc: 660 W
Napięcie: 220 V
Bez oleju
Podwójne filtry wlotowe i wylotowe
Super adsoprcyjne filtry aktywne
Nietoksyczny i ekologiczny
Cichy - 60dB
kompresor cisnienia - Nowe Technologie

KONCENTRATOR TLENU

Zapewnia stabilną czystość tlenu przy 1-10 l/min. Każda maszyna została poddana ścisłej kontroli

Czystość Tlenu ≥90% +/- 3%

Waga 30 kg

Wymiary 65 x 39 x 36cm

Moc 680W

Wysoka technologia SIT MOLEKULARNYCH PSA
Hałas: 55 dB
Napięcie: 240 V
Moc: 680 W
Nietoksyczny i przyjazny środowisku
Produkcja tlenu w ciągłym przepływie, nie wymaga zbiornika tlenu
Certyfikaty FEATURE, CE, ISO9001, ISO14001, ISO13485
koncentrator tlenu - Nowe Technologie

Nasze systemy były testowane przez wiele lat, działając nieprzerwanie przez ponad 43 000 godzin przy znacznie wyższym ciśnieniu 1,8 ATA bez żadnych usterek. Kiedy poczujesz grubość i wytrzymałość naszych materiałów, będziesz zdumiony wartością, którą otrzymałeś. Worek z rezerwuarem komory hiperbarycznej jest oceniany na 39 lat, jeśli jest używany 1 godzinę dziennie i 5 dni w tygodniu. Nasza produkcja została certyfikowana jako zgodna z ISO9001, ISO14001 i ISO13485.

NT cisnieniomierz - Nowe Technologie

CIŚNIENIOMIERZ WEWNĘTRZNY I ZEWNĘTRZNY

Wewnętrzne i zewnętrzne manometry o wysokiej precyzji, pozwalające na kontrolę zmian ciśnienia w dowolnym momencie. Pozwalają na dokładną obserwację ciśnienia wewnątrz i na zewnątrz komory.

NIEZAWODNY OPATENTOWANY SYSTEM ZAMKA

Dwuwarstwowy zamek błyskawiczny z centralną klapką zapobiegającą przepuszczaniu. Nasz system zamków błyskawicznych zapewnia podwójną ochronę i zmniejsza naprężenia w systemie zamków błyskawicznych, co zapewnia wieloletnie użytkowanie. Dodatkowo, zewnętrzna pokrywa zapinana jest na zamek błyskawiczny w celu dodatkowego wsparcia komory, co zwiększa trwałość naszego systemu.  Używamy pierwszych w branży "wysoce uszczelnionych potrójnie wzmocnionych elementów złącznych". Wykorzystanie silikonu i dwuwarstwowego zamka błyskawicznego, powoduje całkowite uszczelnienie i zapobieganie przepuszczaniu przez wiele lat

zawor cisnienia - Nowe Technologie

AWARYJNY ZAWÓR BEZPIECZEŃSTWA

Opatentowana konstrukcja awaryjnego zaworu nadmiarowego, w przypadku zagrożenia użytkownik może nacisnąć przycisk zwalniający od wewnątrz, aby szybko obniżyć ciśnienie w komorze, a następnie otworzyć suwaki, aby szybko opuścić komorę.

Komora hiperbaryczna NT 1735 Nowe Technologie - Nowe Technologie

Możliwość różnorodnej kolorystyki komory hiperbarycznej. Aktualnie przedstawiamy komorę w kolorze NIEBIESKIM. Samemu możesz zdecydować jaki kolor będzie miała Twoja komora!

Zostaw swój kontakt, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h!

Gwarancja na wszystkie elementy 12 miesięcy!

Niewiarygodna wszechstronność naszego fotela, który jest dołączony do komory, pozwala na regulację od pozycji leżącej płasko do wyprostowanej w drobnych krokach, zapewniając stabilność i równowagę. Krzesło posiada również funkcję regulacji samego zagłówka w górnej części fotela oraz samego oparcia.

Z wewnętrznymi i zewnętrznymi manometrami ustawionymi na bezpieczne ciśnienie 1,3 ATA, można zobaczyć, jakie ciśnienie panuje w komorze.

Bądź ostrożny przy wyborze systemu komory hiperbarycznej. Kiedy rozważasz ten rodzaj zakupu dla swojego zdrowia, chcesz wybrać produkt z firmy, która zapewni Ci najlepszą jakość i obsługę, a także produkt, który zapewni skuteczne użytkowanie przez wiele lat.

Nasz hiperbaryczny system tlenowy oferuje funkcje premium w konkurencyjnych cenach. Standardowo wyposażony jest w koncentrator tlenu o wydajności 10 l/min.

Nasze jednostki są wykonane tak, aby wytrzymać 25 lat lub więcej z trwałymi spawanymi szwami, termoplastycznymi poliuretanowymi materiałami klasy medycznej i zastrzeżonym 2-stronnym systemem zamka błyskawicznego oraz zewnętrznym zamkiem błyskawicznym, który sprawia, że nasza jednostka komory hiperbarycznej stoi ponad konkurencją. Nasze jednostki posiadają wiele certyfikatów wymienionych poniżej.

Włącz video i zobacz prezentację!

Jak korzystać z komory hiperbarycznej? Zobacz krótki materiał video z prezentacją produktu!

Zdjęcia produktu

Wygląd produktu pasuje do każdego pomieszczenia, zwracając na siebie uwagę wszystkich klientów albo domowników.

Sprawdzony wybór z gwarancją montażu na miejscu!

Wybierz najlepszy model komory hiperbarycznej dla Twojej firmy, gabinetu czy też domu.