1.3 ATA

Komora tlenowa hiperbaryczna
NT 1313

komora hiperbaryczna 1313 Nowe Technologie komora tlenowa Sprzedaz - Nowe Technologie

Nasze komory są jednymi z najlepszych komór typu leżącego. przenośne komory hiperbaryczne wykonane z komponentów klasy medycznej i innowacyjnej technologii.

Komora hiperbaryczna NT1313 oferuje ulepszony generator tlenu 10 l/min produkujący 95% do 97% czystości tlenu dla najbardziej efektywnych zabiegów i zdolny do dostarczania sprężonego tlenu przy 1,3 ata. Cały system został zbudowany z myślą o bezpieczeństwie, oferuje przycisk awaryjnego obniżania ciśnienia oraz podwójne manometry zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz oraz nadmiarowe regulatory ciśnienia w celu utrzymania stałego przepływu powietrza obiegowego w komorze podczas sesji tlenowych.

Niesamowita wszechstronność naszego opatentowanego wygodnego fotela, który jest dołączony do naszej komory do siedzenia, umożliwia regulację od leżenia płasko do pozycji pionowej w drobnych krokach, zapewniając stabilność i równowagę, która jest niezwykle skuteczna. Posiada również taką samą regulację przyrostową w górnej części krzesła i w dolnej. Żadna inna komora na rynku nie oferuje tej funkcji.

Bezpłatna konsultacja

Cechy Hiperbarycznej Komory Tlenowej

Dostarcza 95%+ tlenu pod ciśnieniem przez maskę tlenową lub wąsy tlenowe.

Dostarcza bezpieczne i efektywne sesje tlenowe przy ciśnieniu 1,3 ATA . Wewnętrzny manometr jest wyposażony w taki sposób, aby użytkownik mógł obserwować ciśnienie wewnątrz komory. Wszystkie nasze urządzenia posiadają zarówno wewnętrzny jak i zewnętrzny manometr.

80 cm średnica zapewnia dużo miejsca dla wygody i możliwości poruszania się.

Nasze materiały są certyfikowane jako nietoksyczne, klasy medycznej, ekstra wytrzymałościowymi 3 warstwami 44 oz TPU wcielony z materiału poliestrowego zwanego Dacron (używane przez lata przez NASA w skafandry kosmiczne).

Wyposażony jest w opatentowany system 2 suwaków z klapą środkową zapewniającą szczelność i trwałość.

Wewnętrzna stalowa rama umożliwia wejście do urządzenia bez zapadania się urządzenia na użytkownika i utrzymuje kształt, gdy urządzenie nie jest używane.

Komora typu siedzącego zapewnia dużo miejsca dla wygody i możliwości poruszania się. Zaprojektowana do obsługi 1 osoby.

Nasz unikalny system zapobiega gromadzeniu się dwutlenku węgla i filtruje zanieczyszczenia aż do poziomu mikronów.

Może być obsługiwany w sposób ciągły i bezpieczny, przy jednoczesnym zmniejszeniu gromadzenia się dwutlenku węgla.

Zawiera zawór awaryjny na komorze, aby przyspieszyć dekompresję w nagłych wypadkach.

Szwy są potrójnie spawane na gorąco i należy mieć pewność, że nie są wymagane ani wykorzystywane toksyczne kleje.

5 przezroczystych okien viewport pozwala na oświetlenie otoczenia i monitorowanie z wielu punktów widzenia.

Unikalna konstrukcja zaworów bezpieczeństwa zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych pozwala na obniżenie ciśnienia z wewnątrz lub z zewnątrz komory.

Najwyższa jakość jest naszą główną troską z certyfikatami i testami długoterminowymi.

Najlepsze ceny na rynku - Zawiera szkolenia, przewodniki dla użytkowania i wsparcie klienta dla wszelkich pytań podczas zapoznawania się z urządzeniem, jak również bieżące wsparcie.

Zapewnia najlepszą jakość i funkcje w tym przedziale cenowym.

KOMORA HIPERBARYCZNA NT1313

Waga 13 kg

1,3 ATA /30 Kilo Pascala

Wymiary długość 225 cm x 80 cm średnicy

Przepływ 10 l / min

Nietokstyczna/przyjazna dla środowiska
Bardzo wytrzymały dwustronny materiał poliestrowy powlekany uretanem 44 oz klasy medycznej
Przenośny/składany
Bezpieczna obsługa przez jedną osobę
komora hiperbaryczna 1313 Nowe Technologie komora tlenowa Sprzedaz - Nowe Technologie
Komora hiperbaryczna NT 1511 Wnetrze - Nowe Technologie

BEZOLEJOWY KOMPRESOR POWIETRZA

Regulowany system kontroli ciśnienia. Bezolejowa konstrukcja o niskim poziomie hałasu zapewnia wysoki przepływ powietrza na poziomie 120 l. Zapewnia dwukierunkową technologię filtrowania z węglem aktywnym. Skutecznie oczyszcza powietrze i wszystkie zanieczyszczenia kurzu.

Waga 18 kg

Wymiary 36 x 24 x 26 cm

Moc: 660 W
Napięcie: 220 V
Bez oleju
Podwójne filtry wlotowe i wylotowe
Super adsoprcyjne filtry aktywne
Nietoksyczny i ekologiczny
Cichy - 60dB
kompresor cisnienia - Nowe Technologie

KONCENTRATOR TLENU

Zapewnia stabilną czystość tlenu przy 1-10 l/min. Każda maszyna została poddana ścisłej kontroli

Czystość Tlenu ≥90% +/- 3%

Waga 30 kg

Wymiary 65 x 39 x 36cm

Moc 680W

Wysoka technologia SIT MOLEKULARNYCH PSA
Hałas: 55 dB
Napięcie: 240 V
Moc: 680 W
Nietoksyczny i przyjazny środowisku
Produkcja tlenu w ciągłym przepływie, nie wymaga zbiornika tlenu
Certyfikaty FEATURE, CE, ISO9001, ISO14001, ISO13485
koncentrator tlenu - Nowe Technologie

Nasze systemy były testowane przez wiele lat, działając nieprzerwanie przez ponad 43 000 godzin przy znacznie wyższym ciśnieniu 1,8 ATA bez żadnych usterek. Kiedy poczujesz grubość i wytrzymałość naszych materiałów, będziesz zdumiony wartością, którą otrzymałeś. Worek z rezerwuarem komory hiperbarycznej jest oceniany na 39 lat, jeśli jest używany 1 godzinę dziennie i 5 dni w tygodniu. Nasza produkcja została certyfikowana jako zgodna z ISO9001, ISO14001 i ISO13485.

NT cisnieniomierz - Nowe Technologie

CIŚNIENIOMIERZ WEWNĘTRZNY I ZEWNĘTRZNY

Wewnętrzne i zewnętrzne manometry informują użytkownika o aktualnym poziomie ciśnienia. Bardzo ważne jest, aby mieć możliwość bezpiecznego sprawdzenia, przy jakim ciśnieniu pracuje komora, aby uniknąć ewentualnego przedwczesnego opuszczenia komory i jej późniejszego uszkodzenia.

NIEZAWODNY OPATENTOWANY SYSTEM ZAMKA

Dwuwarstwowy zamek błyskawiczny z centralną klapką zapobiegającą przepuszczaniu. Nasz system zamków błyskawicznych zapewnia podwójną ochronę i zmniejsza naprężenia w systemie zamków błyskawicznych, co zapewnia wieloletnie użytkowanie. Dodatkowo, zewnętrzna pokrywa zapinana jest na zamek błyskawiczny w celu dodatkowego wsparcia komory, co zwiększa trwałość naszego systemu.  Używamy pierwszych w branży "wysoce uszczelnionych potrójnie wzmocnionych elementów złącznych". Wykorzystanie silikonu i dwuwarstwowego zamku błyskawicznego całkowicie uszczelnia i zapobiega przepuszczaniu przez wiele lat.

zawor cisnienia - Nowe Technologie

AWARYJNY ZAWÓR BEZPIECZEŃSTWA

Opatentowana konstrukcja awaryjnego zaworu nadmiarowego, w przypadku zagrożenia użytkownik może nacisnąć przycisk zwalniający od wewnątrz, aby szybko obniżyć ciśnienie w komorze, a następnie otworzyć suwaki, aby szybko opuścić komorę.

Zostaw swój kontakt, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h!

Gwarancja na wszystkie elementy 12 miesięcy!

Niewiarygodna wszechstronność naszego fotela, który jest dołączony do komory, pozwala na regulację od pozycji leżącej płasko do wyprostowanej w drobnych krokach, zapewniając stabilność i równowagę. Krzesło posiada również funkcję regulacji samego zagłówka w górnej części fotela oraz samego oparcia.

Z wewnętrznymi i zewnętrznymi manometrami ustawionymi na bezpieczne ciśnienie 1,3 ATA, można zobaczyć, jakie ciśnienie panuje w komorze.

Bądź ostrożny przy wyborze systemu komory hiperbarycznej. Kiedy rozważasz ten rodzaj zakupu dla swojego zdrowia, chcesz wybrać produkt z firmy, która zapewni Ci najlepszą jakość i obsługę, a także produkt, który zapewni skuteczne użytkowanie przez wiele lat.

Nasz hiperbaryczny system tlenowy oferuje funkcje premium w konkurencyjnych cenach. Standardowo wyposażony jest w koncentrator tlenu o wydajności 10 l/min.

Nasze jednostki są wykonane tak, aby wytrzymać 25 do 30 lat i mogą być używane bez przerwy dzięki trwałym potrójnie spawanym szwom, materiałom oraz zastrzeżonemu systemowi 2 suwaków z centralną klapą, który sprawia, że nasza jednostka komory hiperbarycznej stoi ponad konkurencją.

Możliwość różnorodnej kolorystyki komory hiperbarycznej. Aktualnie przedstawiamy komorę w kolorze NIEBIESKIM. Samemu możesz zdecydować jaki kolor będzie miała Twoja komora!

Włącz video i zobacz prezentację!

Jak korzystać z komory hiperbarycznej? Zobacz krótki materiał video z prezentacją produktu!

Zdjęcia produktu

Wygląd produktu pasuje do każdego pomieszczenia, zwracając na siebie uwagę wszystkich klientów albo domowników.

Sprawdzony wybór z gwarancją montażu na miejscu!

Wybierz najlepszy model komory hiperbarycznej dla Twojej firmy, gabinetu czy też domu.