1.3 ATA

Komora hiperbaryczna NT2021

Komora hiperbaryczna stojaca NT 1 - Nowe Technologie

Nasza najnowsza konstrukcja komory umożliwia wjazd wózka inwalidzkiego bezpośrednio do  środka. Ta komora hiperbaryczna oferuje ulepszony generator tlenu 10 l/min produkujący 95% do 97% czystości tlenu dla najbardziej efektywnych sesji hiperbarycznych  zdolny do dostarczania sprężonego tlenu przy 1.3 ATA. Cały system został zbudowany z myślą o bezpieczeństwie. Dlatego komora hiperbaryczna posiada przycisk awaryjnego obniżania ciśnienia oraz podwójne manometry wewnętrzne jak i zewnętrzne. Urządzenie posiada dodatkowy regulator ciśnienia w celu utrzymania stałego przepływu powietrza obiegowego w komorze podczas zabiegów.

Nasze zaawansowane hiperbaryczne systemy tlenowe oferują funkcje premium, których nasi konkurenci obecnie nie dostarczają w korzystniejszych cenach. W standardzie znajduje się chłodnica powietrza zwiększająca komfort oraz koncentrator tlenu o wydajności 10 l/min. Nasz zespół badawczy i projektowy ciężko pracował, aby zapewnić Państwu najbardziej innowacyjne funkcje komory hiperbarycznej.

Bezpłatna konsultacja

Nowe Technologie komora hiperbaryczna NT2021 - Nowe Technologie

Cechy Hiperbarycznej Komory Tlenowej

Wewnętrzne i zewnętrzne manometry informują użytkownika o aktualnym poziomie ciśnienia. Bardzo ważne jest, aby mieć możliwość bezpiecznego sprawdzenia, przy jakim ciśnieniu pracuje komora.

Nasze komory hiperbaryczne są wykonane tak, aby wytrzymać długi okres użytkowania. Mogą być używane bez przerwy, dzięki trwałym potrójnie spawanym szwom, odpowiednio użytym materiale oraz zastrzeżonemu systemowi dwóch suwaków z centralną klapą. Cała technologia sprawia, że nasza jednostka komory hiperbarycznej stoi ponad konkurencją.

Dostarcza +95% tlenu pod ciśnieniem przez maskę tlenową lub mikrofon/wąsy tlenowe.

Posiada dużo miejsca dla wygody i możliwości poruszania się w środku.

Zaprojektowana do obsługi 1 osoby.

Szwy są potrójnie spawane na gorąco i zapewniamy, że żadne toksyczne kleje nie są wykorzystywane.

3 przezroczyste okna pozwalają na oświetlenie otoczenia i monitorowanie wnętrza z wielu punktów widzenia.

Komora hiperbaryczna może być obsługiwana samodzielnie.

Nasz unikalny system zapobiega gromadzeniu się dwutlenku węgla i filtruje zanieczyszczenia, aż do poziomu mikronów.

Opatentowany system dwóch suwaków z klapą środkową zapewniającą szczelność i trwałość.

Komora stojaca NT 2021 - Nowe Technologie
Komora stojaca NT 2021 Komora hiperbaryczna - Nowe Technologie

Nasze materiały są dokładnie testowane i certyfikowane, nietoksyczne, o dodatkowej wytrzymałości klasy medycznej, 3 warstwy 44 oz. TPU w postaci poliestru PET (używanego od lat przez NASA w skafandrach kosmicznych). Wszystkie nietoksyczne. Bez ftalanów.

Unikalna konstrukcja zaworów bezpieczeństwa zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych pozwala na obniżenie ciśnienia z wewnątrz lub z zewnątrz komory.

Zawiera zawór awaryjny na komorze w celu przyspieszenia dekompresji w nagłych przypadkach.

Bezpieczne i efektywne sesje tlenowe przy ciśnieniu 1,3 ATA.

Użytkownik może obserwować ciśnienie wewnątrz komory.

Urządzenie posiada zarówno wewnętrzny, jak i zewnętrzny manometr.

Szybkozłączka - wewnętrzna rama stalowa umożliwia wejście do urządzenia bez zapadania się urządzenia na użytkownika i utrzymuje kształt, gdy urządzenie nie jest używane.

KOMORA HIPERBARYCZNA NT2021

Waga 16 kg

1,3 ATA /30 Kilo Pascala

Wymiary komory
140 x 100 x 160 cm

Wymiary drzwi
78 x 100 cm

Przepływ 10 l / min

Bardzo wytrzymały dwustronny materiał poliestrowy powlekany uretanem 44 oz klasy medycznej
Urządzenie przenośne oraz składane
Bezpieczna obsługa przez jedną osobę
Komora stojaca 2021 Nowe Technologie - Nowe Technologie

BEZOLEJOWY KOMPRESOR POWIETRZA

Regulowany system kontroli ciśnienia. Bezolejowa konstrukcja o niskim poziomie hałasu zapewnia wysoki przepływ powietrza na poziomie 120 l. Zapewnia dwukierunkową technologię filtrowania z węglem aktywnym. Skutecznie oczyszcza powietrze i wszystkie zanieczyszczenia kurzu.

Waga 18 kg

Wymiary 36 x 24 x 26 cm

Moc: 660 W
Napięcie: 220 V
Bez oleju
Podwójne filtry wlotowe i wylotowe
Super adsoprcyjne filtry aktywne
Nietoksyczny i ekologiczny
Cichy - 60dB
kompresor cisnienia - Nowe Technologie

KONCENTRATOR TLENU

Zapewnia stabilną czystość tlenu przy 10 l/min. Każda maszyna została poddana ścisłej kontroli

Czystość Tlenu ≥90% +/- 3%

Waga 30 kg

Wymiary 65 x 39 x 36cm

Moc 680W

Wysoka technologia SIT MOLEKULARNYCH PSA
Hałas: 55 dB
Napięcie: 240 V
Moc: 680 W
Nietoksyczny i przyjazny środowisku
Produkcja tlenu w ciągłym przepływie, nie wymaga zbiornika tlenu
Certyfikaty FEATURE, CE, ISO9001, ISO14001, ISO13485
koncentrator tlenu - Nowe Technologie

Niezawodny, opatentowany system zamków błyskawicznych.

Dwuwarstwowy zamek błyskawiczny z centralną klapką zapobiegającą przepuszczaniu powietrza.

Nasz system zamków błyskawicznych zapewnia podwójną ochronę i zmniejsza naprężenia w mechanizmie zamków, co zapewnia wieloletnie użytkowanie. Dodatkowo, zewnętrzna pokrywa zapinana jest na zamek błyskawiczny w celu dodatkowego wsparcia komory.

Używamy pierwszych w branż wysoce uszczelnionych potrójnie wzmocnionych elementów złącznych.

Wykorzystanie silikonu i dwuwarstwowego zamka błyskawicznego, powoduje całkowite uszczelnienie i zapobieganie przepuszczaniu przez wiele lat.

Zamek błyskawiczny

Wysoka szczelność

Komora hiperbaryczna sprzedaz Nowe Technologie - Nowe Technologie

Wierzymy, że żaden inny producent komór hiperbarycznych nie może twierdzić, że ma bardziej rygorystyczny plan testowy niż nasz. Nasze systemy testowe pracują nieprzerwanie od ponad 5 lat przy ponad 3-krotnie wyższym ciśnieniu, co daje ponad 43 000 godzin bez żadnych usterek. Kiedy poczujesz grubość i wytrzymałość naszych materiałów, będziesz zdumiony wartością, którą otrzymałeś. Zbiornik Komory Hiperbarycznej ma wytrzymać aż 39 lat, jeśli jest używany przez 1 godzinę dziennie i 5 dni w tygodniu. Nasza produkcja została certyfikowana jako zgodna z ISO9001, ISO14001 i ISO13485.

CIŚNIENIOMIERZ WEWNĘTRZNY I ZEWNĘTRZNY

Wewnętrzne i zewnętrzne manometry o wysokiej precyzji, pozwalające na kontrolę zmian ciśnienia w dowolnym momencie. Dają możliwość dokładnej obserwacji ciśnienia wewnątrz i na zewnątrz komory.

Tłumik zaprojektowany w celu zmniejszenia hałasu w komorze

System oświetlenia wewnętrznego led

NIEZAWODNY OPATENTOWANY SYSTEM ZAMKA

Dwuwarstwowy zamek błyskawiczny z centralną klapką zapobiegającą przepuszczaniu. Nasz system zamków błyskawicznych zapewnia podwójną ochronę i zmniejsza naprężenia w systemie zamków błyskawicznych, co zapewnia wieloletnie użytkowanie. Dodatkowo, zewnętrzna pokrywa zapinana jest na zamek błyskawiczny w celu dodatkowego wsparcia komory, co zwiększa trwałość naszego systemu.  Używamy pierwszych w branży wysoce uszczelnionych potrójnie wzmocnionych elementów złącznych.

AWARYJNY ZAWÓR BEZPIECZEŃSTWA

Opatentowana konstrukcja awaryjnego zaworu nadmiarowego. W przypadku zagrożenia użytkownik może nacisnąć przycisk zwalniający od wewnątrz, aby szybko obniżyć ciśnienie w komorze, a następnie otworzyć suwaki w celu wyjścia na zewnątrz.

System łączności zewnątrz - wewnątrz interfone

Zostaw swój kontakt, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h!

Gwarancja na wszystkie elementy 12 miesięcy!

Niewiarygodna wszechstronność naszego fotela, który jest dołączony do komory, pozwala na regulację od pozycji leżącej, płaskiej, do wyprostowanej w drobnych krokach, zapewniając stabilność i równowagę. Krzesło posiada również funkcję regulacji samego zagłówka w górnej części fotela oraz samego oparcia.

Z wewnętrznymi i zewnętrznymi manometrami ustawionymi na bezpieczne ciśnienie 1,3 ATA, można zobaczyć, jakie ciśnienie panuje w komorze.

Bądź ostrożny przy wyborze komory hiperbarycznej. Kiedy rozważasz ten rodzaj zakupu dla siebie samego, to chcesz wybrać produkt z firmy, która zapewni Ci najlepszą jakość i obsługę, a także produkt, który zapewni skuteczne użytkowanie przez wiele lat.

Nasz hiperbaryczny system tlenowy oferuje funkcje premium w konkurencyjnych cenach. Standardowo wyposażony jest w koncentrator tlenu o wydajności 10 l/min.

Nasze jednostki są wykonane tak, aby wytrzymać 25 lat lub więcej z trwałymi spawanymi szwami, termoplastycznymi poliuretanowymi materiałami klasy medycznej i zastrzeżonym 2-stronnym systemem zamka błyskawicznego oraz zewnętrznym zamkiem błyskawicznym. Nasza jednostka komory hiperbarycznej jest najbardziej docenianym produktem w kraju i na świecie.

Włącz video i zobacz prezentację!

Jak korzystać z komory hiperbarycznej? Zobacz krótki materiał video z prezentacją produktu!

Zdjęcia produktu

Wygląd produktu pasuje do każdego pomieszczenia, zwracając na siebie uwagę wszystkich klientów lub domowników.

Sprawdzony wybór z gwarancją montażu na miejscu!

Wybierz najlepszy model komory hiperbarycznej dla Twojej firmy, gabinetu czy też domu.