1.3 ATA

Komora tlenowa hiperbaryczna NT2200

Komora 2022 NT - Nowe Technologie

Dzięki długości 225 cm oraz otworowi na zamek błyskawiczny, osoby o każdym rozmiarze mogą wygodnie rozprostować nogi w tej komorze. Może ona dostarczać sprężony tlen o ciśnieniu 1,3 ATA (30 KPA). Ta komora hiperbaryczna oferuje ulepszony generator tlenu 10 l/min produkujący 95% do 97% czystego tlenu dla najbardziej efektywnych sesji tlenowych.  Nasz system został zbudowany z myślą o wielu funkcjach bezpieczeństwa. Na przykład, przycisk awaryjnego obniżania ciśnienia jest dostępny, aby przyspieszyć opuszczenie komory w sytuacjach losowych, a podwójne zawory upustowe zapewniają wylot nadmiaru powietrza u podnóża komory.

Nasza komora typu siedząco – leżącego z unikalną konstrukcją kątową jest doskonałym wyborem dla osób, które nie mogą wejść do komory górnym wejściem lub po prostu chcą elastyczności w przechodzeniu od siedzenia prosto do leżenia na plecach. Użytkownicy wchodzą do środka od przodu komory, która jest zamykana na zamek błyskawiczny w kierunku stóp i otwiera się na środku, aby umożliwić łatwe wejście.

Bezpłatna konsultacja

komora NT 2200 hiperbaryczna 1 - Nowe Technologie

Cechy Hiperbarycznej Komory Tlenowej

Dostarcza 95%+ tlenu pod ciśnieniem przez maskę tlenową lub wąsy tlenowe.

Dostarcza bezpieczne i efektywne sesje tlenowe przy ciśnieniu 1,3 ATA.

Użytkownik może obserwować ciśnienie wewnątrz komory. Wszystkie nasze urządzenia posiadają zarówno wewnętrzny jak i zewnętrzny manometr.

Komora posiada opatentowany system 2 suwaków z klapą środkową, która zapewnia uszczelnienie i ochronę przed przepuszczaniem oraz zmniejsza obciążenie suwaka.

Wewnętrzna stalowa rama umożliwia wejście do urządzenia bez zapadania się urządzenia na użytkownika i utrzymuje kształt, gdy urządzenie nie jest używane.

Komora typu siedzącego zapewnia dużo miejsca dla wygody i możliwości poruszania się. Zaprojektowana do obsługi 1 osoby.

Nasza unikalna konstrukcja zapobiega gromadzeniu się dwutlenku węgla, a nasz 5-stopniowy system filtrów węglowych skutecznie usuwa zanieczyszczenia aż do poziomu mikronów.

Komora hiperbaryczna może być obsługiwana w sposób ciągły i bezpieczny, przy jednoczesnym zmniejszeniu gromadzenia się dwutlenku węgla.

Komora NT 2022 hiperbaryczna - Nowe Technologie
Komora NT 2022 - Nowe Technologie

Zawiera zawór awaryjny na komorze, aby przyspieszyć dekompresję w nagłych wypadkach.

Nasze szwy są spawane termicznie - więc nie są używane toksyczne kleje.

Przezroczyste okna pozwalają na oświetlenie otoczenia i monitorowanie z wielu punktów widzenia.

Unikalna konstrukcja zaworów bezpieczeństwa zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych pozwala na obniżenie ciśnienia z wewnątrz lub z zewnątrz komory.

Najlepsze ceny na rynku - w zakupie komory zyskują Państwo szkolenia, montaż urządzenia na terenie całej Polski, szkolenie z obsługi, wsparcie marketingowe oraz stałą opiekę konsultacyjną.

Komora hiperbaryczna zapewnia najlepszą jakość i funkcje w tym przedziale cenowym.

KOMORA HIPERBARYCZNA NT2200

Waga 18 kg

1,3 ATA /30 Kilo Pascala

Wymiary 225x110x100 cm

Przepływ 10 l / min

Nietoksyczna i przyjazna dla środowiska
Wysoka wytrzymałość dwustronnego materiału poliestrowego 44 oz klasy medycznej pokrytego uretanem z DAKRONEM
Przenośna i składana
Bezpieczna obsługa przez jedną osobę
komora NT 2200 hiperbaryczna 1 - Nowe Technologie

BEZOLEJOWY KOMPRESOR POWIETRZA

Regulowany system kontroli ciśnienia. Bezolejowa konstrukcja o niskim poziomie hałasu zapewnia wysoki przepływ powietrza na poziomie 120 l. Zapewnia dwukierunkową technologię filtrowania z węglem aktywnym. Skutecznie oczyszcza powietrze i wszystkie zanieczyszczenia kurzu.

Waga 18 kg

Wymiary 36 x 24 x 26 cm

Moc: 660 W
Napięcie: 220 V
Bez oleju
Podwójne filtry wlotowe i wylotowe
Super adsoprcyjne filtry aktywne
Nietoksyczny i ekologiczny
Cichy - 60dB
kompresor cisnienia - Nowe Technologie

KONCENTRATOR TLENU

Zapewnia stabilną czystość tlenu przy 10 l/min. Każda maszyna została poddana ścisłej kontroli

Czystość Tlenu ≥90% +/- 3%

Waga 30 kg

Wymiary 65 x 39 x 36cm

Moc 680W

Wysoka technologia SIT MOLEKULARNYCH PSA
Hałas: 55 dB
Napięcie: 240 V
Moc: 680 W
Nietoksyczny i przyjazny środowisku
Produkcja tlenu w ciągłym przepływie, nie wymaga zbiornika tlenu
Certyfikaty FEATURE, CE, ISO9001, ISO14001, ISO13485
koncentrator tlenu - Nowe Technologie

Nasze systemy były testowane przez wiele lat, działając nieprzerwanie przez ponad 43 000 godzin przy znacznie wyższym ciśnieniu 1,8 ATA bez żadnych usterek. Kiedy poczujesz grubość i wytrzymałość naszych materiałów, będziesz zdumiony wartością, którą otrzymałeś. Zbiornik Komory Hiperbarycznej ma wytrzymać aż 39 lat, jeśli jest używany przez 1 godzinę dziennie i 5 dni w tygodniu. Nasza produkcja została certyfikowana jako zgodna z ISO9001, ISO14001 i ISO13485.

NT cisnieniomierz - Nowe Technologie

CIŚNIENIOMIERZ WEWNĘTRZNY I ZEWNĘTRZNY

Wewnętrzne i zewnętrzne manometry o wysokiej precyzji, pozwalające na kontrolę zmian ciśnienia w dowolnym momencie. Dając możliwość dokładnej obserwacji ciśnienia wewnątrz i na zewnątrz komory.

NIEZAWODNY OPATENTOWANY SYSTEM ZAMKA

Dwuwarstwowy zamek błyskawiczny z centralną klapką zapobiegającą przepuszczaniu. Nasz system zamków błyskawicznych zapewnia podwójną ochronę i zmniejsza naprężenia w systemie zamków błyskawicznych, co zapewnia wieloletnie użytkowanie. Dodatkowo, zewnętrzna pokrywa zapinana jest na zamek błyskawiczny w celu dodatkowego wsparcia komory, co zwiększa trwałość naszego systemu.  Używamy pierwszych w branży "wysoce uszczelnionych potrójnie wzmocnionych elementów złącznych". Wykorzystanie silikonu i dwuwarstwowego zamka błyskawicznego, powoduje całkowite uszczelnienie i zapobieganie przepuszczaniu przez wiele lat

zawor cisnienia - Nowe Technologie

AWARYJNY ZAWÓR BEZPIECZEŃSTWA

Opatentowana konstrukcja awaryjnego zaworu nadmiarowego. W przypadku zagrożenia użytkownik może nacisnąć przycisk zwalniający od wewnątrz, aby szybko obniżyć ciśnienie w komorze, a następnie otworzyć suwaki w celu szybkiego opuszczenia komory.

Zostaw swój kontakt, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h!

Gwarancja na wszystkie elementy 12 miesięcy!

Niewiarygodna wszechstronność naszego fotela, który jest dołączony do komory, pozwala na regulację od pozycji leżącej płasko do wyprostowanej w drobnych krokach, zapewniając stabilność i równowagę. Fotel posiada również funkcję regulacji samego zagłówka w górnej części oraz samego oparcia.

Z wewnętrznymi i zewnętrznymi manometrami ustawionymi na bezpieczne ciśnienie 1,3 ATA, można zobaczyć, jakie ciśnienie panuje w komorze.

Bądź ostrożny przy wyborze systemu komory hiperbarycznej. Kiedy rozważasz ten rodzaj zakupu dla siebie oraz rodziny. Chcesz wybrać produkt z firmy, która zapewni Ci najlepszą jakość i obsługę, a także produkt, który zapewni skuteczne użytkowanie przez wiele lat.

Nasz hiperbaryczny system tlenowy oferuje funkcje premium w konkurencyjnych cenach. Standardowo wyposażony jest w koncentrator tlenu o wydajności 10 l/min.

Nasze jednostki są wykonane tak, aby wytrzymać 25 lat lub więcej z trwałymi spawanymi szwami, termoplastycznymi poliuretanowymi materiałami klasy medycznej i zastrzeżonym 2-stronnym systemem zamka błyskawicznego oraz zewnętrznym zamkiem błyskawicznym, który sprawia, że nasza jednostka komory hiperbarycznej stoi ponad konkurencją.

Włącz video i zobacz prezentację!

Jak korzystać z komory hiperbarycznej? Zobacz krótki materiał video z prezentacją produktu!

Zdjęcia produktu

Wygląd produktu pasuje do każdego pomieszczenia, zwracając na siebie uwagę wszystkich klientów lub domowników.

Sprawdzony wybór z gwarancją montażu na miejscu!

Wybierz najlepszy model komory hiperbarycznej dla Twojej firmy, gabinetu czy też domu.