Ostatnie wpisy

Back to top
Image Alt

Komora tlenowa w centrach rehabilitacji

Komory hiperbaryczne w fizjoterapii

Łagodne sesje hiperbaryczne

Podczas sesji tlenowej Twój organizm przebywa w warunkach podwyższonego ciśnienia (1,3 ATA) i oddycha większą ilością tlenu. Wpływa to na lepsze samopoczucie i szybszą regenerację organizmu. Dlatego komory hiperbaryczne mają bardzo dobre efekty jako uzupełnienie fizjoterapii.

Zdrowie i regeneracja

Nowoczesny gabinet fizjoterapeutyczny

Coraz więcej gabinetów decyduje się na zakup komory hiperbarycznej. Z punktu widzenia takiego gabinetu jest to poszerzenie oferty oraz możliwość dotarcia do nowych klientów. Komora tlenowa jest bardzo łatwa w obsłudze co nie wymaga od fizjoterapeuty dużej ilości czasu na jej podłączenie. Sesja tlenowa trwa godzinę i w tym czasie możesz zająć się innymi pacjentami.

Szybsze efekty Twoich pacjentów

Przyśpieszone gojenie i regeneracja z komorą tlenową

Z komorą hiperbaryczną Twój klient dużo szybciej wróci do pełnej sprawności. Komory hiperbaryczne. Sesje tlenowe pobudzają wzrost fibro-blastów, elastyny i kolagenu dzięki czemu czas rekonwalescencji jest krótszy, a komórki macierzyste, przywracają prawidłowe funkcję naszych narządów. Po sesji w komorze hiperbarycznej zauważona się wzrost masy kostnej i mięśniowej oraz wzmocnienie funkcjonowania układu oddechowego i odpornościowego. Zauważone jest również działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe.