Komory hiperbaryczne

Wybierz jedną z najlepszych komór hiperbarycznych!

Co to jest komora Hiperbaryczna?

Komora hiperbaryczna to innowacyjne urządzenie skonstruowane w celu dostarczenia tlenu do organizmu w warunkach podniesionego ciśnienia. Możliwość stworzenia warunków o zwiększonej atmosferze jest możliwe dzięki wykorzystaniu zaawansowanych materiałów oraz potrójnemu zamkowi, który zabezpiecza komorę przez niekontrolowanym rozszczelnieniem. Dodatkowym zabezpieczeniem jest system zaworów, który kontroluje poziom ciśnienia. Wizyty w komorze hiperbarycznej zwane też „sesją tlenową” zapewniają jedną z najbardziej skutecznych metod dostarczenia tlenu do organizmu. Dzieje się tak, ponieważ zwiększone ciśnienie atmosferyczne w komorze hiperbarycznej niweluje fizjologiczne bariery tlenu. Zapewnia to jego większą ilość dostarczoną bezpośrednio do komórek.

Po wejściu do komory pierwszym etapem jest proces kompresji, który trwa 15 min, a ciśnienie w komorze osiąga 1,3 ATA. Następuje wymiana powietrza przez koncentrator, dostarczając 93% tlen do komory. W następnym etapie jesteśmy przez 60 min pod oddziaływaniem czystego tlenu. Tlen dostarczony do organizmu wspomaga jego szybką regenerację oraz pozwala osiągnąć lepsze rezultaty w trwających zabiegach rehabilitacji czy też procesach zdrowienia.
Dzięki zwiększonemu ciśnieniu tlen jest dostarczany do całego ciała i przenika nawet do miejsc słabo ukrwionych. Większy poziom tlenu stwierdza się w płynie mózgowo rdzeniowym jak i limfie. Organizm wykorzystuje tlen do przywrócenia homeostazy organizmu niwelując stany zapalne, cofając proces starzenia, przyspiesza regenerację trudno gojących się ran pobudzając komórki macierzyste.
Ostatnim kończącym etapem jest dekompresja przez okres 15 min, kończąc sesję tlenową w komorze hiperbarycznej.

Komory hiperbaryczne

Komory hiperbaryczne NT 2200

Innowacyjna i ergonomiczna kapsuła NT 2200 została zaprojektowana z myślą o pełnym komforcie pacjenta w pozycji siedzącej i leżącej. Miękkie ścianki konstrukcji urządzenia zapewniają dużą elastyczność montażu, demontażu i swobodę transportu. Obsługa komory hiperbarycznej jest intuicyjna, a sama konstrukcja trwała i niezwodna. Wszystkie komponenty wykonane są ze stali nierdzewnej, a cały zestaw objęty jest pełnym serwisem naprawczym. Minimalne koszty eksploatacji i możliwość odbycia sesji tlenowej przez dwie osoby jednocześnie mogą maksymalizować Twoje zyski!

Wymiary 225x110x100 cm

Przepływ 10 l / min

Waga 18 kg

2 osobowa

1,3 ATA

Komory hiperbaryczne NT 2021

Nowa generacja komory hiperbarycznej NT 2021. Stworzona z myślą o osobach wymagających indywidualnych warunków, które zapewniają komfortowe korzystanie z sesji tlenowych. Do komory hiperbarycznej można wjechać wózkiem inwalidzkim, bądź inną konstrukcją dostosowaną do wymiarów, która wspomaga osobę niepełnosprawną, również komora zapewnia możliwość pozycji stojącej zgodnie z jej parametrami. Polecana do wykorzystania w warunkach domowych, gabinecie rehabilitacji, czy też ośrodków zdrowia.

Wymiary 140x160x100cm

Przepływ 10 l / min

1 osobowa

1,3 ATA

komora hiperbaryczna dla osob niepelnosprawnych - Nowe Technologie - NT
Komora hiperbaryczna NT 1735 Nowe Technologie e1619189224345 - Nowe Technologie - NT

Komory hiperbaryczne NT 1735

Projekt komory hiperbarycznej NT 1735 zakładał innowację i komfort w najczystszej postaci – ideał udało się osiągnąć. Jednoosobowa komora hiperbaryczna powstała z myślą by pacjenci ze względów zdrowotnych mogli odbywać relaksujące sesje tlenowe w pozycji siedzącej. Jasne i przestronne okna oraz zawór ciśnieniowy w zasięgu ręki maksymalizuje komfort użytkowników i minimalizuje mogący powstać dyskomfort zamkniętego pomieszczenia. Wnętrze komory wyłożone jest antyalergicznym materacem ortopedycznym. Kompaktowa na zewnątrz, przestronna i wygodna dla użytkowników z niskimi kosztami eksploatacji – brzmi jak biznes bez ryzyka!

Wymiary 170x110x100 cm

Przepływ 10 l / min

Waga 13 kg

1 osobowa

1,3 ATA

Komory hiperbaryczne NT 1511

Komora hiperbaryczna NT 1511 jest najlżejszą i najprostszą w obsłudze z linii Nowych Technologii komorą o ciśnieniu 1,5 ATA. Wyposażona w kątowy otwór wlotu powietrza zapewnia stały jego przepływ we wnętrzu maksymalizując efekty każdej sesji tlenowej. Łatwy montaż i transport uzyskaliśmy dzięki systemowi szybkiego łączenia przy pomocy komponentów ze stali nierdzewnej. Technologia przyjazna środowisku, użytkowy desing, antyalergiczne wyposażenie, zoptymalizowana ergonomia wnętrza – wysoka jakość wykonania to dla nas zwyczaj, nigdy konieczność.

Wymiary 70x225 cm

Przepływ 10 l / min

Waga 12 kg

1 osobowa

1,5 ATA

Komora hiperbaryczna NT 1511
Komora hiperbaryczna NT1313 nowe technologie e1619189530345 - Nowe Technologie - NT

Komory hiperbaryczne NT 1313

Ze względu na swoją wszechstronność, komora hiperbaryczna NT 1313 cieszy się dużą popularnością wśród siłowni, salonów urody, gabinetów lekarskich, ośrodków rehabilitacyjnych. Komora baryczna zaprojektowana została tak by zapewnić dużą swobodę ruchu uczestników sesji terapeutycznych, a 5 okienek obserwacyjnych oświetla wnętrze komory naturalnym dziennym światłem.  Komponenty urządzenia wykonane są ze stali nierdzewnej. Konstrukcja komory i system łatwego montażu czyni urządzenie mobilnym i łatwym w transporcie.

Wymiary 80x225 cm

Przepływ 10 l / min

Waga 13 kg

1 osobowa

1,3 ATA

Komory hiperbaryczne NT 1113

Jedna z najbardziej wszechstronnych, lekkich i popularnych Komór Hiperbarycznych z ciśnieniem 1,3 ATA na rynku technologii przyjaznej zdrowiu. Wszystkie elementy komory tlenowej zapewniają zwiększone bezpieczeństwo i najwyższą możliwą trwałość. Ta komora hiperbaryczna jest idealna do zastosowania w klinikach lub ośrodkach zdrowia. Urządzenie z całą pewnością podniesie prestiż Twojego biznesu.

Wymiary 90x225 cm

Przepływ 10 l / min

Waga 14 kg

1 osobowa

1,3 ATA

NT 1113 e1619189590315 - Nowe Technologie - NT

Tutaj dowiesz się jak wygląda zabieg w komorze hiperbarycznej, jakie właściwości oraz wpływ ma na ciało.
Subskrybuj nasz kanał i oglądaj video-relacje naszej sieci gabinetów.

Nasz zespół kierowników sprzedaży z dyrektorem handlowym na czele zapewni Państwu pełne wsparcie szkoleniowe jak i stałą opiekę po sprzedażową, podczas prowadzenia gabinetu z komorą hiperbaryczną.

Zapewniamy kompleksowe doradztwo biznesowe, marketingowe oraz szkolenia merytoryczne i praktyczne w zakresie prawidłowego użytkowania komory hiperbarycznej i obsługi klienta.

Jesteśmy największym dystrybutorem komór hiperbarycznych oraz koncentratorów tlenu w Polsce. Zyskaj najwyższej jakości wsparcie technologiczne.