Komory hiperbaryczne

Wybierz jedną z najlepszych komór hiperbarycznych!

Komora hiperbaryczna NT 2200

Hiperbaryczna komora tlenowa to bezpieczna, przenośna komora o miękkich ściankach, zaprojektowana tak, aby zapewnić komfortową pozycję siedzącą jak i leżącą.

Parametry komory: długość 225 cm, szerokość 100 cm, wysokość 100 cm.

Komora jest wyposażona w koncentrator tlenu z przepływem 10 litrów/min. oraz kompresor powietrza.

Komora hiperbaryczna jest jedną z najpopularniejszych wersji zapewniających ciśnienie 1,3 ATA.

Model dwuosobowy pozwala korzystać z terapii hiperbarycznej nawet najmniejszym pacjentom, którzy korzystają z tlenoterapii pod nadzorem opiekuna.

 

Komora hiperbaryczna NT 1735

Jedną z najpopularniejszych na świecie wersji urządzeń do terapii tlenowej o ciśnieniu 1,3ATA.

Bezpieczne urządzenie o miękkiej konstrukcji zapewnia komfortową pozycję „siedzącą” lub „leżącą” dla pacjenta. Nowoczesna budowa komory daje poczucie odprężenia osobom korzystającym z zabiegu.

Parametry komory: długość 170 cm, szerokość 100 cm, wysokość 100 cm

Zabieg hiperbaryczny to relaksacyjna i nieinwazyjna terapia 93% tlenem, dająca szereg korzyści w wielu wymiarach zdrowia oraz kondycji fizycznej i psychiczne

 

Komora hiperbaryczna NT 1511

Komora hiperbaryczna NT1511  jest najlżejszą i  o najwyższym ciśnieniu 1,5 ATA komorą hiperbaryczną w naszej ofercie.

Komora wyposażona jest w kątowy otwór wlotu powietrza zapewniający stały przepływ powietrza w komorze. Nowoczesny design z zachowaniem technologii medycznej zapewnia trwałość i funkcjonalność komory NT 1511. Konstrukcja  komory NT1511 czyni tę komorę mobilną i łatwą w transporcie. Technologia podwójnego zaworu kontrolnego i trzy bardzo duże okna do obserwacji zapewniają wysoki komfort zabiegu

 

Komora hiperbaryczna NT 1313

Komora NT 1313 to nowoczesna konstrukcja. Jedna z naszych przenośnych komór tlenowych która cieszy się dużą popularnością sala wśród, lekarzy, fizjoterapeutów, rehabilitantów i zawodowych sportowców. NT 1313 to duża komora zapewniająca pełną swobodę ruchów dla użytkowników.

Obudowa wzmacnia komorę wewnętrzną, jednocześnie zwiększając jego walory estetyczne.
NT 1313 posiada kątowy otwór wlotu powietrza zapewniają stały przepływ powietrza w komorze podczas zabiegów. NT1313 jest praktyczny i idealny dla klinik, siłowni i centrów rehabilitacyjnych. Pięć okien obserwacji pacjenta oświetla wnętrze światłem zewnętrznym. Przestronna konstrukcja w połączeniu z technologią medyczną zapewnia trwałość i funkcjonalność.

Komora hiperbaryczna NT 1113

Komora hiperbaryczna NT1113  jest najlżejszą i  o najwyższym ciśnieniu 1,3 ATA komorą hiperbaryczną w naszej ofercie.

Komora wyposażona jest w kątowy otwór wlotu powietrza zapewniający stały przepływ powietrza w komorze. Nowoczesny design z zachowaniem technologii medycznej zapewnia trwałość i funkcjonalność komory NT 1113. Konstrukcja  komory NT1113 czyni tę komorę mobilną i łatwą w transporcie. Technologia podwójnego zaworu kontrolnego i trzy bardzo duże okna do obserwacji zapewniają wysoki komfort zabiegu

 

Komora dla zwierząt HP 400

Komora hiperbaryczna HP 400  występuje w dwóch wersjach.
Mniejsza komora jest przeznaczona do użytku przez jedno zwierzę. Ciśnienie w komorze osiąga 1,3 ATA, a dzięki wykorzystaniu materiału Stal- akryl o wysokiej wytrzymałości, zapewnia bezpieczne i szczelne zamknięcie.
Większa komora, może być użytkowana przez kilka zwierząt. Komory te występują w 2 wariantach 1.3/1.5 ATA

Nasze kapsuły są przystosowane do najwyższych standardów zapewniających najwyższą jakość oraz komfort użytkowania.