Ostatnie wpisy

Back to top

Ceny od 32000 zł

Komora tlenowa hiperbaryczna NT 1735

Waga 13 kg

1,3 ATA /30 Kilo Pascala

Wymiary komory 171x110x100 cm

Przepływ 10 l / min

Nietokstyczna/przyjazna dla środowiska

Wysoka wytrzymałość dwustronnego materiału poliestrowego pokrytego uretanem z DAKRONEM

Urządzenie przenośne oraz składane

Bezpieczna obsługa przez jedną osobę

Dbaj o zdrowie

Kup komorę tlenową do domu

Opinie

"Jest to taka przyśpieszona regeneracja po treningu i odpoczynek dla głowy. Po ciężkim treningu dużo szybciej się regeneruje i czuję się od razu wypoczęty."

Kuba Przgoński Polski kierowca rajdowy, członek zespołu Orlen Team

"Komorę Hiperbaryczną firmy NT stosowałem podczas rehabilitacji przed Mistrzostwami Świata w Katarze co znacznie przyśpieszyło mój powrót do zdrowia"

Kamil Glik Reprezentant Polski w Piłce Nożnej

"Komorę hiperbaryczną NT stosuję od roku podczas przygotowań do walk oraz w regeneracji po ciężkim treningu"

Patric Kincl Mistrz mieszanych sztuk walki (MMA)

Komora tlenowa do użytku domowego

Komora hiperbaryczna NT1735 do siedzenia/leżenia z unikalną, ukośną konstrukcją komory. Jest doskonałym wyborem dla tych, którzy nie mogą wejść do komory górnym wejściem lub po prostu chcą mieć swobodę przejścia od siedzenia prosto do leżenia. Użytkownicy wchodzą od przodu komory, która zasuwa się w kierunku stóp i otwiera się pośrodku, aby umożliwić łatwe wejście. Dzięki 66-calowej długości i 50-calowemu zamkowi błyskawicznemu, osoby wszystkich rozmiarów mogą wygodnie rozprostować nogi w tej komorze. Jest to jedna z naszych najlepszych przenośnych komór hiperbarycznych, która jest w stanie dostarczyć sprężony tlen pod ciśnieniem 1,3 ATA (32 KPA). Ta komora hiperbaryczna oferuje ulepszony generator tlenu 10 LPM wytwarzający tlen o czystości od 95% do 97% dla najskuteczniejszych zabiegów. Nasz system został zbudowany z myślą o wielu funkcjach bezpieczeństwa. Niesamowita wszechstronność naszego opatentowanego wygodnego fotela, który jest dołączony do naszej komory, umożliwia regulację od leżenia płasko do pozycji pionowej w drobnych krokach, zapewniając stabilność i równowagę, która jest niezwykle skuteczna. Posiada również taką samą regulację przyrostową w górnej części krzesła i w dolnej. Żadna inna komora na rynku nie oferuje tej funkcji.

 

Cechy domowej komory hiperbarycznej

 • Dostarcza 95%+ tlenu pod ciśnieniem przez maskę tlenową lub wąsy tlenowe.
 • Dostarcza bezpieczne i efektywne sesje tlenowe przy ciśnieniu 1,3 ATA . Wewnętrzny manometr jest wyposażony w taki sposób, aby użytkownik mógł obserwować ciśnienie wewnątrz komory. Wszystkie nasze urządzenia posiadają zarówno wewnętrzny jak i zewnętrzny manometr.
 • Nasze materiały są certyfikowane jako nietoksyczne, klasy medycznej z ekstra wytrzymałościowym 3 warstwowym 44 oz TPU wcielony z materiału poliestrowego zwanego Dacron (używane przez lata przez NASA w skafandry kosmiczne).
 • Wyposażony w opatentowany system 2 suwaków z klapą środkową, która zapewnia uszczelnienie i ochronę przed przepuszczaniem oraz zmniejsza obciążenie suwaka.

 • Wewnętrzna stalowa rama umożliwia wejście do urządzenia bez zapadania się urządzenia na użytkownika i utrzymuje kształt, gdy urządzenie nie jest używane.
 • Komora typu siedzącego zapewnia dużo miejsca dla wygody i możliwości poruszania się. Zaprojektowana do obsługi 1 osoby.
 • Nasza unikalna konstrukcja zapobiega gromadzeniu się dwutlenku węgla, a nasz 5-stopniowy system filtrów węglowych skutecznie usuwa zanieczyszczenia aż do poziomu mikronów.
 • Może być obsługiwany w sposób ciągły i bezpieczny, przy jednoczesnym zmniejszeniu gromadzenia się dwutlenku węgla.
 • Zawiera zawór awaryjny na komorze, aby przyspieszyć dekompresję w nagłych wypadkach.
 • Przezroczyste okna wziernikowe pozwalają na oświetlenie otoczenia i monitorowanie z wielu punktów widzenia.
 • Najwyższa jakość jest naszą główną troską z certyfikatami i testami długoterminowymi.
 • Unikalna konstrukcja zaworów bezpieczeństwa zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych pozwala na obniżenie ciśnienia z wewnątrz lub z zewnątrz komory.
 • Najlepsze ceny na rynku – Zawiera szkolenia, przewodniki dla użytkowania i wsparcie klienta dla wszelkich pytań podczas zapoznawania się z urządzeniem, jak również bieżące wsparcie.
 • Zapewnia najlepszą jakość i funkcje w tym przedziale cenowym

Ciśnieniomierz wewnętrzny i zewnętrzny

Urządzenie monitorujące ciśnienie wewnątrz i na zewnątrz komory hiperbarycznej, niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa i skuteczności terapii.

System oświetlenia wewnętrznego led

Energoooszczędne oświetlenie LED dostosowane do środowiska komory hiperbarycznej, zapewniające komfort i widoczność pacjentom podczas sesji.

Awaryjny zawór bezpieczeństw

Automatyczny system bezpieczeństwa, który interweniuje w przypadku anomalii ciśnienia, chroniąc pacjentów i sprzęt przed nadmiernym ciśnieniem.

System łączności zewnątrz-wewnątrz interkom dla komory hiperbarycznej

Umożliwia bezpośrednią komunikację między pacjentem w komorze a personelem zewnętrznym, co jest kluczowe dla bezpieczeństwa i wsparcia pacjenta.

Niezawodny opatentowany system zamka dla komory hiperbarycznej:

Zaawansowany system zamknięcia zapewniający szczelność i bezpieczeństwo użytkowania komory, oparty na opatentowanych rozwiązaniach.

Tłumik zaprojektowany w celu zmniejszenia hałasu w komorze

Specjalnie zaprojektowany tłumik, który minimalizuje hałas operacyjny, poprawiając komfort terapii dla pacjentów.

BEZOLEJOWY KOMPRESOR POWIETRZA

Regulowany system kontroli ciśnienia. Bezolejowa konstrukcja o niskim poziomie hałasu zapewnia wysoki przepływ powietrza na poziomie 120 l. Zapewnia dwukierunkową technologię filtrowania z węglem aktywnym. Skutecznie oczyszcza powietrze i wszystkie zanieczyszczenia kurzu.

Waga 18 kg

Wymiary 36 x 24 x 26 cm

Moc: 660 W

Napięcie: 220 V

Bez oleju

Podwójne filtry wlotowe i wylotowe

Super adsoprcyjne filtry aktywne

Nietoksyczny i ekologiczny

Cichy - 60dB

KONCENTRATOR TLENU

Zapewnia stabilną czystość tlenu przy 10 l/min. Każda maszyna została poddana ścisłej kontroli

Czystość Tlenu ≥90% +/- 3%

Waga 30 kg

Wymiary 65 x 39 x 36cm

Moc 680W

Hałas: 55 dB

Podwójne filtry wlotowe i wylotowe

Napięcie: 240 V

Moc: 680 W

Nietoksyczny i przyjazny środowisku

Produkcja tlenu w ciągłym przepływie, nie wymaga zbiornika tlenu

Certyfikaty FEATURE, CE, ISO9001, ISO14001, ISO13485