Nasza firma

NT
NT

Gabinet

Nasze biuro obsługi klienta biznesowego oraz indywidualnego. Centrum, które łączy biznes, dobre relacje i długofalową współpracę. Z sukcesem jesteśmy z Państwem już od 2017 roku, będąc największym dystrybutorem komór hiperbarycznych w Polsce. Razem z Państwem współtworzymy dynamicznie rozwijającą się sieć gabinetów hiperbarycznych na całym świecie. Do zobaczenia w naszym biurze!

Gabinet

Miejsce w którym można skorzystać z sesji tlenowej. Zobaczyć jak pracuje komora hiperbaryczna, zapoznać się z jej obsługą, technologią oraz jakością wykonania. Nasze komory hiperbaryczne to technologia umożliwiająca rozwój własnej działalności gospodarczej, jak również poprawę komfortu życia i jego jakości. Zapraszamy do współpracy!

gabinet nowe technologie 1 - Nowe Technologie

Magazyn - Produkcja

Miejsce w którym odbywa się proces logistyki komór hiperbarycznych, od dostawy, aż po montaż w wyznaczone miejsce w Polsce. Dokładamy wszelkich starań, aby proces dostawy oraz montażu komory odbył się jak najszybciej, a cały proces szkolenia i przekazania technologii do użytku, był dla Państwa prosty i przyjemny.

Produkcja magazyn nowe technologie - Nowe Technologie